Usta Ailesinin Mutlu Günü

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta’nın Yeğeni Mustafa Halit Usta muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Usta Ailesinin Mutlu Günü

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta’nın Yeğeni Mustafa Halit Usta muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta’nın abisi Havza’nın tanınmış esnaflarından İrfan Usta’nın oğlu Mustafa Halit Usta’yı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Amasya Ottoman Düğün salonunda yapılan düğün törenine çok sayıda davetlinin yanı sıra CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, MHP İl Başkanı Taner Tekin, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İş dünyasının tanınmış isimleri ve siyasiler katıldılar.

İrfan ve Şükran Usta çiftnin oğulları Mustafa Halit ile Musa ve Nevin Çelik çiftinin kızları Elif görkemli düğün ile hayatlarını birleştirdi. MHP Gurup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ise düğünde hazır bulundu.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, ““Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Gençlerimizin yuvalarını kurması çok önemli. Sizler yuvalarınıza en güzel biçimde sahip çıkıp, güzel örnek olacaksınız. Allah mutluluğunuzu daim eylesin” dedi.

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: “Sizler her zaman birbirinize destek olun. Evlilik hayatınızda sıkıntılı zamanlarınızda olacaktır. Bu sıkıntılarınızı birbirinize güç vererek, destek olarak aşacaksınız. Bu güzel düğün töreninde aranızda bulunmaktan memnuniyet duyuyorum. Siz değerli kardeşlerime ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

İrfan Usta; “Biricik oğlumuzu evlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğumuza ortak olan Uzak yakın demeden düğünümüze gelen vekillerimize ve davetlilerimiz ile arayan ve iyi niyet temennilerinde bulunan herkese teşekkür ederim.

MHP Gurup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Usta ailesi olarak yaşamış olduğumuz bu mutlu günümüze iştirak eden, tüm siyasi parti temsilcilerimize, iş adamlarımıza, esnaflarımıza, dost ve akrabalarımız ile sevenlerimize teşekkür ederim. Yeğnim Mustafa Halit ve Elif çiftine bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluk içerisinde bir ömür geçirmeleri temenni ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı