Havza'da Ak Parti İlçe Kongresi Yapıldı

Ak Parti Havza 6. Olağan ilçe kongresi gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongrede mevcut başkan Sebahattin Özdemir yeniden seçildi.

Havza'da Ak Parti İlçe Kongresi Yapıldı

Ak Parti Havza 6. Olağan ilçe kongresi gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongrede mevcut başkan Sebahattin Özdemir yeniden seçildi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen ve tek liste halinde gerçekleştirilen Ak Parti Havza 6. Olağan ilçe kongresi divan heyetinin oluşturulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Kongerede konuşan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir Ak Partinin birlik ve beraberliği ile büyük bir aile olduğunu belirterek; “Bizler güçlü olmalıyız ki ülkemiz güçlü olsun. Ülkemizin düşmanı çok yardımcısı ise bir tek Allah. Bu bilinç ile ülkemize sahip çıkmalıyız. Göreve geldiğimizden bu güne kadar güçlü Türkiye için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Benden önce görev yapmış tüm yöneticilerimize ilçemize, ülkemize ve partimize vermiş oldukları hizmet teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise ilçede yapılan bilgiler vererek; “Havza’da Ak Parti ile hızlı bir gelişme yaşandı. Bu hızlı gelişimin ve değişimin devam için kadrolarımızın güçlü olması lazım. Bu kongreler partimizin güçlü yapısını daha da güçlü hale getirmekte. Bizler partimizin arkasında ne kadar güçlü durursak Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan daha güçlü bir şekilde bizleri temsil edecektir.  Gerçekleştirdiğimiz kongremiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.

Eski AK Parti Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya ise birlik ve beraberlik mesajı vererek kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.

Son olarak konuşan Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise yapmış oldu konuşmada Türkiye’nin önün kesilmek istendiğini belirterek; “Türkiye’yi terörle, baskıyla, okyanus ötesinden gelen hain talimatlarla yıkmaya çalışıyorlar. Ancak başarılı olamıyorlar. Birlik ve beraberliğimiz, iman gücümüz ve kardeşliğimiz sayesinde bizi yıkamadılar, yıkamayacaklar. Bunların cevabını zaten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan en güzel şekilde veriyor” diye konuştu.

 Türkiye’nin kaderi ile Ak Partinin kaderinin bir olduğunu söyleyen Göksel, “Kongrelerimizin ardından bizi önemli bir süreç bekliyor. 2019 seçimleriyle birlikte, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla koşacağız. Geçmişimizi unutmuyoruz ki geleceğimizi sağlam temellere oturtalım. Bizim yolumuz bir, davamız bir, yapacağımız işler belli ve karşımızdakiler bellidir. Ben yalnızım diyen bir liderimiz var. Onun yalnız olmadığını Havza’dan, Samsun’dan ve Türkiye’den, tüm Dünya’ya ilan edelim. Kongremizin ülkemize, şehrimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”  Dedi.

Yapılan konuşmalarından ve görüşülen gündem maddelerinin ardından oylamaya geçildi.

401 delegesi bulunan Ak Parti Havza İlçe Teşkilatının kongresinde 270 delege oy kullandı. Kullanılan oyların tamamına alan Sebahattin Özdemir yeniden Ak Parti Havza ilçe Başkanı olarak seçildi.

AK Parti Havza 6. Olağan Kongre, Havza Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 20., 21. ve 22. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, önceki dönem AK Parti İl Başkanları Osman Çetinkaya ve Ali Akyüz, AK Parti ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve delegeler katıldı.

Yapılan oylama ile Sebahattin Özdemir yeniden Ak Parti Havza ilçe Başkanı olurken yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; İsmail Kurkmazlı, Arslan Mehmet Tokoğlu, Mehmet Cürmen, Bülent Şahin, Hayati Tok, Mehmet Sağlam, İlhami Uğuz, Yakup Akekin, Seda Gün, Ali Aydın, Sema Köse, Yaşar Metin Yılmaz, Abdulkerim Zengin ve Hüseyin Uğur Mastik.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Yağlı Tohumlar Kooperatifi Mali Genel Kurulu
Havza Yağlı Tohumlar Kooperatifi Mali Genel Kurulu
Havza'da Kan Bağışı Kampanyası
Havza'da Kan Bağışı Kampanyası