Başkan Yılmaz, Havza'yı Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesini ziyaret ederek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Başkan Yılmaz, Havza'yı Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesini ziyaret ederek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Yılmaz Havza’da ilk olarak Havza Belediyesini ziyaret etti. Yılmaz’ı burada Havza belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti ilçe yönetimi karşıladı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz burada Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’den ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İkiz ilçede ve kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında ilgiler vererek; “Gerek ilçe merkezimizde, gerekse kırsal mahallelerimizde yapılan hizmetlerde Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız. Sayın Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a ilçemize vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise büyükşehir olarak tüm ilçelere hizmet vermenin sorumluluğunu taşıdıklarını belirterek; “Havza tarihi ve kaplıcaları ile önemli bir ilçe. Havza’da 80 kilometre beton yol yapıldı. Büyükşehir olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Yılmaz Havza’da vatandaşlar ile de sohbet ederek selamlaştı. Yılmaz daha sonra Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz önümüze hafta gerçekleşecek olan Ak Parti İlçe kongresi için başarılar dileyerek; “Türkiye’nin değişmesinde, gelişmesinde partimizin her neferinin ayrı bir önemli var. Bu ülke 15 senedir kalkınma gördü. 15 senedir hizmetlerle buluştu. ‘Peki, ne oldu da 15 yıl önce birden böyle bir atılım oldu? Neden daha önce kalkınmıyordu bu ülke?’ diye soranlarda var. Cevabı belli. AK Parti iktidarı. AK Parti iktidara geldikten sonra liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin belediyecilik tecrübeleri, nerelere nasıl uygulamalar yapılması gerektiğini ortaya koydu. Ve o günden bu yana gerek merkezi yönetim, gerekse yerel yönetimlerde ciddi bir kalkınma başladı. Bu kalkınma doğrudan hizmete döndü. Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştı. Yaşam kalitesi arttı. Biz de Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak Samsun’da her mahallemizin eksikliklerini tamamlayarak yaşam kalitesinin artması için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Sabahattin Özdemir’e ve yönetimine başarılı dileklerinde bulunan Başkan Yılmaz, önümüzdeki günlerde yapılacak kongre sonuçlarının da hayırlara vesile olmasını diledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra bir süre önce evi yanan Mesudiye Mahallesi Muhtarı Ercan Akgül’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yılmaz’ı burada Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve Başkan Yardımcısı Bekir Erdem karşıladılar.

Yılmaz; “Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarımızın yanındayız. Allah başka acı keder vermesin. Allah şükür ki gelen mala gelmiş.” Dedi.

Yılmaz’a Havza ziyaretinde Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Meclis Üyesi Nihat Soğuk eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu
Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu
Hızlı Tren İçin Geri Sayım Başladı
Hızlı Tren İçin Geri Sayım Başladı