25 MAYIS ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Uzun yıllar Havza Lisesi adıyla Genel Lise türünde hizmet verdikten sonra 2013-2014 Eğitim- Öğretim yılında Anadolu Lisesine dönüşen 25 Mayıs Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını verdi.

25 MAYIS ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

 Uzun yıllar Havza Lisesi adıyla Genel Lise türünde hizmet verdikten sonra 2013-2014 Eğitim-  Öğretim yılında Anadolu Lisesine dönüşen 25 Mayıs Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını verdi.

İlçemizde uzun yıllar düz lise olarak hizmet veren ve daha sonra yapılan değişiklik ile Anadolu lisesine dönüşen Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi ( Havza Lisesi) 2016-2017 eğitim öğretim yılının sona erdiği 09 Haziran Cuma günü Anadolu Lisesi türünde ilk mezunlarını verdi.

 Okul Müdür Vekili Mustafa Hilmi ALPASLAN, düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenci ve velilere “ Okulumuz, siz Anadolu Lisesi mezunu öğrencilerimizin azim ve gayretiyle okul YGS puanımız 3 puan artmıştır. Türkiye genelinde yaklaşık 20 puan düşüşün yaşandığı dikkate alındığında bu artış önemli bir göstergedir.Bu başarıda emeği geçen idari personel, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederim. LYS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”dedi.

25 Mayıs Gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi