Muhtarlar Ak Saray’da Davete Katıldı

Havza Hecinli Mahallesi muhtarı Cengiz Yeşilyurt, Huzurevi Mahallesi muhtarı Hüseyin İkiz ve Yağcımahmut Mahallesi Muhtarı Şaban Bektaş katıldı.

Muhtarlar Ak Saray’da Davete Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlediği 38’inci muhtarlar toplantısına katılan Havza Hecinli Mahallesi muhtarı Cengiz Yeşilyurt, Huzurevi Mahallesi muhtarı Hüseyin İkiz ve Yağcımahmut Mahallesi Muhtarı Şaban Bektaş katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen muhtarlar toplantısının geçen mart aylında yapılan 38.’sine ilçemiz muhtarlarından muhtar Cengiz Yeşilyurt, Hüseyin İkiz ve Şaban Bektaş katıldı.

Türkiye’nin 12 ilinden mahalle ve köy muhtarı ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Adana, Adıyaman, Ankara, Balıkesir, Çorum, Düzce, Hatay, Mersin, Ordu, Samsun, Sivas, Şanlıurfa’dan gelen 400’ü aşkın köy ve mahalle muhtarı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın misafiri olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen iftar yemeğinde ağırlandı.

Cumhurbaşkanlığı'nın davetiyle toplantıya gittiğini anlatan muhtar Cengiz Yeşilyurt, "Havza İlçesinden iftar programına 3 muhtar olarak davet edildik. Bu davetinden dolayı Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel ihtişamlı bir saray. Orada ağırlandık sayın cumhurbaşkanımızın konuşması sonrası fotoğraf çektirdik daha sonra saraydan ayrıldık" dedi.

25 Mayıs Gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Suluova’da Çalındı Havza’da Yakalandı
Suluova’da Çalındı Havza’da Yakalandı
Pasaport ve Ehliyet Nüfus Müdürlüklerinden Veriliyor
Pasaport ve Ehliyet Nüfus Müdürlüklerinden Veriliyor