25 Mayıs Öğrencilerinden Müzik Dinletisi

25 Mayıs Ortaokulu müzik öğretmeni Emrah Sasa ve öğrencileri tarafından Müzik dinletisi yapıldı.

25 Mayıs Öğrencilerinden Müzik Dinletisi

25 Mayıs Ortaokulu müzik öğretmeni Emrah Sasa ve öğrencileri tarafından Müzik dinletisi yapıldı. Öğrencilerin hazırladığı Dinleti öğretmenler, öğrenciler ve velileri tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

Belediye Kültür Sarayında Atatürk’ün ve Aziz Şehitlerin Huzurunda bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından söz alan okul Müdürü İbrahim İşliyen konuşmasında “Okulumuz öğrencilerinin Hazırlamış oldukları ve emek harcadıkları bu dinleti de emeği geçen Başta Müzik Öğretmeni Emrah Sasa ve öğrencilerini tebrik etti. Bundan sonrada farklı etkinliklerde velilerimizle birlikte olacağız, Öğrencilerimizin doğru, dürüst ve başarılı olması için gayret göstereceğiz. Katılım Sağlayan öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Okulun müzik öğretmeni Emrah Sasa ve öğrencileri tarafından hazırlanan müzik dinletisi, izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Hazırladıkları bir birinden güzel şarkılarla izleyenlerden alkış aldı. Müzik öğretmeni Emrah Sasa, "Çocuklarımıza hayatlarında bir kere bile olsa sahne deneyimi yaşatmak istedik.” Dedi.

25 Mayıs Gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi